Prikaz 133–144 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Adapter PORT USB-C na RJ-45
Na stanju
60.38KM Sa PDV-om
SKU:
122175
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | konektor A: USB-C, konektor B: RJ-45 |
| Broj stranica za ispis | dužina kabla 30 cm |
| Komplet | konektor A: USB-C, konektor B: RJ-45 |
| Brzina čitanja | 1,7 x 30 x 2,3 cm |
| Dimenzije | 24 mj |
USB-C HUB HAMA 5 portova, 2.0 & 3.2
Na stanju
60.38KM Sa PDV-om
SKU:
120606
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 5 portova |
| Broj stranica za ispis | USB-A x3, USB-C, HDMI |
| Komplet | 5 portova |
| Brzina čitanja | 24 |
Produžni prenaponski kabl HAMA “protection” 6 utič
Na stanju
60.38KM Sa PDV-om
SKU:
119938
| Brend | HAMA |
|---|
USB-C Kabal ASUS ROG LCR50 USB-C 1.5M CBL/BK/WW
Na stanju
58.19KM Sa PDV-om
SKU:
127275
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | ROG 240W USB-C Cable, 240 W, USB-C, 480 Mbps, Woven Aluminium. |
| Broj stranica za ispis | Model Name, LCR50 |
| Komplet | ROG 240W USB-C Cable, 240 W, USB-C, 480 Mbps, Woven Aluminium. |
| Brzina čitanja | 53 g |
| Dimenzije | 1,5 m |
Adapter PORT USB-C u HDMI (rezolucija: 4096 x 2160 )
Na stanju
56.16KM Sa PDV-om
SKU:
122173
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | port A: USB-C, port B: HDMI, maksimalna rezolucija: 4096 x 2160 |
| Broj stranica za ispis | podržani široki ekran, 7.1 surround zvuk, dužina kabla: 15 cm |
| Komplet | port A: USB-C, port B: HDMI, maksimalna rezolucija: 4096 x 2160 |
| Brzina čitanja | 1,39 x 15 x 2,84 cm |
| Dimenzije | 24 mj |
Produžni kabl HAMA USB Charging station, 6 ports
Na stanju
56.16KM Sa PDV-om
SKU:
116061
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | https://de.hama.com/00121966/hama-usb-charging-station-6-ports-for-tablets-and-smartphones?bySearch=00121966 |
| Komplet | https://de.hama.com/00121966/hama-usb-charging-station-6-ports-for-tablets-and-smartphones?bySearch=00121966 |