Prikaz 109–120 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Adapter HP 65W Smart AC
Na stanju
73.10KM Sa PDV-om
SKU:
109333
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 65 W Adapter, 4,5mm-7,4mm konektor |
| Broj stranica za ispis | 280 g |
| Komplet | 65 W Adapter, 4,5mm-7,4mm konektor |
| Brzina čitanja | 4.7 x 2.8 x 10.6 cm |
| Dimenzije | 12M |
Adapter ASUS AD45-00C 45W Adapter 4.5 PHI .5×3.0mm
Na stanju
73.10KM Sa PDV-om
SKU:
125760
| Brend | ASUS |
|---|
Adapter HP 65W USB-C LC Power (1P3K6AA)
Na stanju
70.11KM Sa PDV-om
SKU:
122906
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-C® port |
| Broj stranica za ispis | 65 W, 1.6 A at 90 VAC max, 180 cm (power cord); 180 cm (USB Type-C® cable) |
| Komplet | USB Type-C® port |
| Brzina čitanja | 235g |
| Dimenzije | 9 x 5.1 x 2.85 cm |
DOCKING MANHATTAN 3-Port USB 3.0 Type-C/A Combo Hu
Na stanju
67.40KM Sa PDV-om
SKU:
125752
| Brend | Manhattan |
|---|
TP-LINK UE330 USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter
Na stanju
66.51KM Sa PDV-om
SKU:
UE330
Ubiquiti UACC-PoE+-2.5G 30W of PoE+ adapter for UniFi PoE+ devices, reduce dependency on PoE switch power, and provide a Multi-Gigabit LAN connection
Na stanju
64.07KM Sa PDV-om
SKU:
UACC-POEPLUS-2.5G-EU