Prikaz 73–84 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
HUB Dlink 4u1, HDMI, PD
Na stanju
106.71KM Sa PDV-om
SKU:
119196
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-C hub |
| Broj stranica za ispis | x2 SuperSpeed USB 3.0 ports, x1 USB Type-C port with data sync and power delivery up to 60W, |
| Komplet | USB-C hub |
| Brzina čitanja | x1 built-in USB Type-C cable connector |
| Dimenzije | Plug & play |
| Garancija | 68 x 67 x 16 mm |
Punjač ASUS AC 65W – U65W-01 ADAPTER/EU- univerzalni: 4,0; 4,5; 5,5mm
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
122542
Adapter ASUS AC65-00 (AD10380)/EU
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
125859
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 65W USB-C |
| Broj stranica za ispis | 65W USB-C, Input: AC100-240V ~ 50-60Hz 1.5A, |
| Komplet | 65W USB-C |
| Brzina čitanja | Output: DC 5.0V / 3.0A, DC 9.0V / 3.0A, DC 15.0V / 3.0A, DC 20.0V / 3.25A |
| Dimenzije | 218,6 g |
| Garancija | Output Cable:160 cm, Power Cord:90 cm |
7 ports USB 3.0 Hub with 2 power charge ports (2.4A Max), Desktop, a 12V/4A power adapter included
Na stanju
102.68KM Sa PDV-om
SKU:
UH720