Prikaz 61–72 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Punjač PORT Type C 90W EU
Na stanju
127.77KM Sa PDV-om
SKU:
122169
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 100V -240V AC, 50/60Hz |
| Broj stranica za ispis | 5V-3A/9V-3A/12V-3A/15V-3A/20V-4,35A |
| Komplet | 100V -240V AC, 50/60Hz |
| Brzina čitanja | 350 g |
| Dimenzije | 100 x 75 x 32 mm |
Produžni kabl HAMA WLAN, 4USB utičnice+4 utičnice
Na stanju
127.77KM Sa PDV-om
SKU:
119962
| Brend | HAMA |
|---|
USB HUB HAMA Multiport, 8 Ports
Na stanju
124.95KM Sa PDV-om
SKU:
121473
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 8 Ports, 3 x USB-A, 2 x USB-C, VGA, HDMI™, LAN |
| Komplet | 8 Ports, 3 x USB-A, 2 x USB-C, VGA, HDMI™, LAN |
TP-Link UH9120C USB Type-C 9-Port Hub,1 x USB-C Connector,1 x HDMI 4K 60Hz Port,1 x USB-C PD 100W Port,1 x RJ45 1000Mbps Port,1 x SD + 1 x microSD(TF) 104MB/s Port,3 x USB-A 3.0 Ports,1 x USB-C 3.0 Port, Plug and Play, Self-storage for Connector, Fast Heat Dissipation, Flexible and Durable
Na stanju
120.92KM Sa PDV-om
SKU:
UH9120C
HUB Dlink 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DP Adapter
Na stanju
119.34KM Sa PDV-om
SKU:
123985
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-C hub |
| Broj stranica za ispis | 3-in-1 USB-C to HDMI/VGA/DisplayPort |
| Komplet | USB-C hub |
| Brzina čitanja | 24 |
Punjač ASUS (U90W-01) – 90W, 4.0,4.5,5.5mm
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
122678
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 90W napajanja za kompatibilne ASUS uređaje sa utikačem od 4,0, 4,5 ili 5,5 mm |
| Broj stranica za ispis | 90W, DC 19.0V / 4.74A, utikač 4.0, 4.5 i 5.5mm *Više informacija na asus.com ->ASUS 90W univerzalni adapter |
| Komplet | 90W napajanja za kompatibilne ASUS uređaje sa utikačem od 4,0, 4,5 ili 5,5 mm |
| Brzina čitanja | puni većinu uređaja – za informacije o napajanju laptopa pogledajte stranicu proizvođača |
| Dimenzije | 230 g |
| Garancija | 12 mj |
Punjač ASUS AC 65W – U65W-01 ADAPTER/EU- univerzalni: 4,0; 4,5; 5,5mm
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
126269
Adapter ASUS 120W AD120-00C (A17-120P2A)/EU
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
125855
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 120W DC Adapter |
| Broj stranica za ispis | AC100-240V ~ 50-60Hz 2.0A, DC Plug O 4.5mm, DC 20.0V / 6.0A |
| Komplet | 120W DC Adapter |
| Brzina čitanja | 329g |
| Dimenzije | 138*68.5*23.5 MM, |
| Garancija | 12 |