Prikaz 97–108 od 329 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Punjač PORT za ASUS 90W
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om
SKU:
122404
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Asus |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | Asus |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala Asus |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Punjač PORT za DELL 90W
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om
SKU:
122171
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | DELL |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | DELL |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala DELL |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
DOCKING MANHATTAN 4/1 3 USB A 1 USB C PORT 72W
Na stanju
82.83KM Sa PDV-om
SKU:
125712
| Brend | Manhattan |
|---|
Kamera HP 325 FHD Webcam (53X27AA)
Na stanju
79.07KM Sa PDV-om
SKU:
121408
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Compatible with USB-A devices. |
| Broj stranica za ispis | , 1080 Full HD 30fps, |
| Komplet | Compatible with USB-A devices. |
| Brzina čitanja | 1500 mm dužina kabla |
| Dimenzije | kompatibilni OS: Windows 11, Windows 10, macOS and Chrome OS |
| Garancija | 7.2 x 5.36 x 5.32 cm |
ADAPTER DLINK USB-C to Gigabit Ethernet DUB-E130
Na stanju
77.22KM Sa PDV-om
SKU:
124611
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | USB-C hub |
| Broj stranica za ispis | x2 SuperSpeed USB 3.0 ports, x1 USB Type-C port with data sync and power delivery up to 60W, |
| Komplet | USB-C hub |
| Brzina čitanja | x1 built-in USB Type-C cable connector |
| Dimenzije | Plug & play |
| Garancija | 68 x 67 x 16 mm |
HP B300 PC Mounting Bracket (2DW53AA)
Na stanju
76.08KM Sa PDV-om
SKU:
117737
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Nosač za montažu HP mini računara na monitor |
| Broj stranica za ispis | Displays Compatibility: E22 G4, E23 G4, E24 G4, E24q G4, E24t G4, E24i G4, E24d G4, E24m G4, E24mv G4,E24u G4, E27 G4, |
| Komplet | Nosač za montažu HP mini računara na monitor |
Docking Station PORT mini USB-C, HDMI
Na stanju
75.81KM Sa PDV-om
SKU:
122166
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 1x 4K |
| Broj stranica za ispis | USB-C 3.1, USB-A 3.0, priključak za 1 HDMI zaslon (1080P,2K,4K 30Hz), duljina kabela 30 cm |
| Komplet | 1x 4K |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 6 x 5,5 x 1,2 cm |