Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Ruksak ASUS ROG Archer ErgoAir BP3800 Gaming
Na stanju
399.17KM Sa PDV-om
SKU:
125843
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | UkDALT_mROw |
| Broj stranica za ispis | 45,72 cm (18″) |
| Komplet | UkDALT_mROw |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
Ruksak HP Renew Business 17,3 (3E2U5UT)
Na stanju
81.29KM Sa PDV-om
SKU:
125797
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 100% Recycled ocean bound plastic; 600D polyester (210D poly lining) |
| Dimenzije | 32 x 14 x 47 cm |
| Garancija | 12 |
Ruksak HP Prelude 15.6 (1E7D6UT)
Na stanju
36.40KM Sa PDV-om
SKU:
125796
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | 410 mm x 286mm x 90mm |
| Dimenzije | 490g |
Ruksak ASUS NEREUS 2.0 AP1602 16″ Siva
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om
SKU:
125757
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 18 G835LW-SA077W 18″2,5K mLED U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX 5080-16G
Na stanju
12,738.34KM Sa PDV-om
SKU:
125344
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 16 G635LX-RW103X 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX5090 24G
Na stanju
15,043.59KM Sa PDV-om
SKU:
125343
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | https://rog.asus.com/laptops/rog-strix/rog-strix-scar-16-2025/ |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 64 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX SCAR 16 G635LW-RW007W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 64G DDR5 s2TB RTX5080-16G
Na stanju
12,495.68KM Sa PDV-om
SKU:
125342
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | https://youtu.be/h0uzaqyIFkg |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | https://youtu.be/h0uzaqyIFkg |
| Brzina čitanja | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Mini LED, 1200nits, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display, Pantone Validated |
| Dimenzije | Intel Core Ultra 9 |
| Garancija | Windows 11 Home |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LW-S5029W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR s1TB RTX5080-16G W11
Na stanju
10,433.09KM Sa PDV-om
SKU:
125341
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9035W 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5080
Na stanju
9,826.44KM Sa PDV-om
SKU:
125340
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na stanju
8,491.82KM Sa PDV-om
SKU:
125339
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LR-S5053W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
9,583.78KM Sa PDV-om
SKU:
125338
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G614PR-RV021W 16″FHD+ 165Hz R9-8945HX 16C/32T 32G DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
8,249.16KM Sa PDV-om
SKU:
125335
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen 9 |
| Dimenzije | 8945HX, Cores 16 / Threads 32, Dragon Range, Zen 4, Up to 5.4 GHz, L1 Cache 1024 KB, L2 Cache 16 MB, L3 Cache 64 MB, AMD Configurable TDP (cTDP) 55-75W |
| Garancija | 32 GB |