Prikaz 13–24 od 29 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
BT
SLUŠALICE THOMSON WHP-6007 ON-EAR BT
SKU:
115150
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | , integrirani |
| Garancija | Bluetooth class: 2, verzija: 4,2, Transmision distance: 10m, Max. Talk Time: 6h, Max. Standby: 185h, Integrated Micropho |
ZVUČNIK HAMA TUBE BLUETOOTH 2.0, CRNI
SKU:
120315
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 3 W |
| Garancija | 3.5 mm Jack Socket, Bluetooth |
Zvučnik Genius SP-920BT smeđa
SKU:
120203
Na stanju
36.04KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | žično i bežično |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Smeđa |
| Garancija | Prečnik drajvera: 4 cm |
Zvučnici Genius SP-920BT bijeli
SKU:
120202
Na stanju
36.04KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | žično i bežično |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | Prečnik drajvera: 4 cm |
Zvučnik Genius SP-906BT plus narandžasta
SKU:
120200
Na stanju
31.12KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Narančasta |
| Dimenzije | 3W |
| Garancija | 185g |
ZVUČNIK MANHATTAN BT BT Boombox London
SKU:
125722
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 3.0 W |
| Dimenzije | 150 Hz – 18 kHz |
| Garancija | 0,63 KG |
ZVUČNIK MANHATTAN BT Boombox Camouflage
SKU:
125720
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Maslinasto zelena |
| Dimenzije | 3.0 W |
| Garancija | 18.5 x 6.6 x 7.8 cm |