Prikaz 8209–8220 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Tripod platno REFLECTA CrystalLine 200x200cm
SKU:
107451
Na stanju
421.08KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | < 240 cm |
| Broj stranica za ispis | 200x200cm |
| Komplet | < 240 cm |
| Brzina čitanja | 12kg |
Tripod platno REFLECTA CrystalLine 180x180cm
SKU:
107450
Na stanju
328.30KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | < 240 cm |
| Broj stranica za ispis | 180x180cm |
| Komplet | < 240 cm |
| Brzina čitanja | 10kg |
Univerzalni nosač za projektore Reflecta TAPA GR (siva)
SKU:
107443
Na stanju
91.35KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | Stropna |
| Broj stranica za ispis | Nagibni |
| Komplet | Stropna |
| Brzina čitanja | +15°~-15° |
| Dimenzije | 20 kg |
| Garancija | Podesiva visina nosača: 430-650mm |
Univerzalni nosač za projektore Reflecta TAPA WH
SKU:
107441
Na stanju
91.35KM Sa PDV-om| Brend | Reflecta |
|---|---|
| Boja | Stropna |
| Broj stranica za ispis | Nagibni |
| Komplet | Stropna |
| Brzina čitanja | +15°~-15° |
| Dimenzije | 20 kg |
| Garancija | Podesiva visina nosača: 430-650mm |
Ruksak Port COURCHEVEL 17,3″
SKU:
107381
Na stanju
87.93KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | LwQUDmAQFI8 |
| Broj stranica za ispis | 43,94 cm (17,3″) |
| Komplet | LwQUDmAQFI8 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 55 x 36 x 22 cm |
Ruksak Port COURCHEVEL 15,6″
SKU:
107380
Na stanju
93.64KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | LwQUDmAQFI8 |
| Broj stranica za ispis | 39,6 cm (15,6″) |
| Komplet | LwQUDmAQFI8 |
| Brzina čitanja | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 38,5 x 26 x 10 cm |
Tinta CANON CLI-551XL GRAY
SKU:
107376
Na stanju
54.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | 11 ml |
| Komplet | grey |
Tinta CANON CL-546XL
SKU:
107375
Na stanju
68.66KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | 300 str |
| Komplet | color |
Tinta CANON PG-545XL
SKU:
107374
Na stanju
66.80KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 400 str |
| Komplet | black |
Tinta CANON CL-546
SKU:
107373
Na stanju
56.78KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | 180 str |
| Komplet | color |
Tinta CANON PG-545
SKU:
107372
Na stanju
48.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 180 str |
| Komplet | black |
Toner CANON C-EXV 38
SKU:
107370
Na stanju
233.44KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV38 |
| Broj stranica za ispis | IRA 4045i, iRA 4051i |
| Komplet | CEXV38 |
| Brzina čitanja | 34.200 str |