Prikaz 157–168 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča Electrolux KDI641723K, ind. + plin
SKU:
122659
Na stanju
938.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch + Mehaničko |
Štednjak ELECTROLUX LKR62001CW
SKU:
127566
Na stanju
957.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena mašina za suđe Electrolux EES47310L
SKU:
125468
Na stanju
967.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5C70X
SKU:
122366
Na stanju
974.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
SKU:
127412
Na stanju
977.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Štednjak Electrolux LKM520011X
SKU:
125636
Na stanju
978.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5C50Z
SKU:
117938
Na stanju
980.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Katalitičko čišćenje |
Mašina za veš Electrolux EW6F1492E
SKU:
124731
Na stanju
981.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6TN5261F,6 kg
SKU:
124201
Na stanju
991.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 6 kg |
| Broj stranica za ispis | D |
| Komplet | 6 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | B |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD5C70X, SteamBake
SKU:
117845
Na stanju
1,001.43KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Katalitičko čišćenje |
Električna parna pećnica Electrolux EOF6P76X2
SKU:
124584
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Štednjak Electrolux LKM660022X
SKU:
125035
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |