Prikaz 145–156 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš Electrolux EW6F1481E
SKU:
124853
Na stanju
883.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux COF6P76BX
SKU:
125783
Na stanju
885.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
SKU:
125781
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
SKU:
122700
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR540066W
SKU:
124732
Na stanju
902.86KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
SKU:
126744
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH4P56BX
SKU:
126513
Na stanju
911.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Štednjak Electrolux LKR500066W
SKU:
125466
Na stanju
912.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Mašina za veš Electrolux EW6SM526WE
SKU:
124471
Na stanju
915.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24M |
| Broj stranica za ispis | 595 x 378 x 843 mm |
| Komplet | 24M |
| Brzina čitanja | 74 |
| Dimenzije | B |
| Garancija | DA |
Električna parna pećnica Electrolux EOD6P77WZ, SteamBake
SKU:
123897
Na stanju
918.68KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIT60433CT
SKU:
125959
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 60 cm |
| Garancija | Saphire matt |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF6P70X
SKU:
126507
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | DA |