Prikaz 181–192 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš Electrolux EW6F2492E
SKU:
124988
Na stanju
1,091.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu ELECTROLUX E8EC1-8SW
SKU:
127119
Na stanju
1,093.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Broj stranica za ispis | Duljina kabla: 0.8 m |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 2200 W |
Aparat za kafu Electrolux E8EC1-8BP
SKU:
125971
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 413 x 350 x 355 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2200 W |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
SKU:
127413
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
SKU:
127568
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX NBU5P41SK AEG 5000
SKU:
126416
Na stanju
1,117.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Usisivač Electrolux EW82U2DB 3-in-1 Wet & Dry
SKU:
125728
Na stanju
1,118.23KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Electrolux 800 3-in-1 Wet & Dry Cordless cleaner bez vrećice Blue 35 minuta |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Inverterski motor, Obuhvatite do 150 m2 ili neprekidno čistite do 35 minuta s jednim punjenjem. |
| Dimenzije | 1100x216x285 |
| Garancija | 24 |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNS3LE18S
SKU:
126420
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 177,2 cm |
| Garancija | 73 l |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
SKU:
126634
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
SKU:
126636
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
SKU:
127567
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux LOE8P38Z
SKU:
127116
Na stanju
1,147.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |