Prikaz 169–180 od 246 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF4P74X
SKU:
120970
Na stanju
1,013.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Troslojna |
Ugradbena ploča ELECTROLUX KIV63443CT
SKU:
127118
Na stanju
1,024.54KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Mat crna |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES48200L
SKU:
122698
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Odgoda starta 1-24 h |
Ugradbena ploča ELECTROLUX CIV644, Indukcija
SKU:
117823
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LFB3AF82R
SKU:
121178
Na stanju
1,041.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | F |
| Dimenzije | do 99 cm |
| Garancija | Bez |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM43200L
SKU:
126635
Na stanju
1,044.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | Ladica |
| Garancija | 44 |
Ugradbena pećnica Electrolux KODEH70X, Steambake
SKU:
118711
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena ploča Electrolux EIV63443CT
SKU:
125960
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24 |
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
SKU:
125141
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES848200L
SKU:
126511
Na stanju
1,078.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39H
SKU:
127414
Na stanju
1,089.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Troslojna |