Prikaz 193–204 od 246 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40TH
SKU:
122507
Na stanju
778.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEM48320L
SKU:
122497
Na stanju
1,176.64KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux KOF3H70X
SKU:
122367
Na stanju
725.22KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5C70X
SKU:
122366
Na stanju
974.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
SKU:
122365
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5C50BZ
SKU:
122363
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6343FOK
SKU:
122362
Na stanju
558.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 7 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Aparat za kafu Electrolux E6EC1-6ST
SKU:
122361
Na stanju
275.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 304x147x412 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | Snaga: 1250-1450 W, |
Usisivač Electrolux EB61C1OG, sa vrećicom
SKU:
122360
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | Max 850 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Cijev u 2 dijela, S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu, Indikator napunjenosti vrećice, |
| Dimenzije | Integrirani utori za parkiranje, Četka za tekstil, Ručna regulacija snage, Radijus rada, m: 12, Boja: Oceansko zelena, |
| Garancija | Filtera izlaznog zraka: Washable Hygiene Filter 12 |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ725MMK
SKU:
122115
Na stanju
382.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | crna |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
SKU:
122114
Na stanju
313.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | crna |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMW
SKU:
122113
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | Bijela |