Prikaz 157–168 od 246 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
SKU:
124206
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
Zamrzivač Electrolux LUT1NE32X Ladičar
SKU:
124204
Na stanju
1,303.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 1550x595x668 |
Mašina za veš Electrolux EW6TN5261F,6 kg
SKU:
124201
Na stanju
991.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 6 kg |
| Broj stranica za ispis | D |
| Komplet | 6 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | B |
Mašina za veš Electrolux EW7TN3372,7 kg
SKU:
124200
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 7 kg |
| Broj stranica za ispis | C |
| Komplet | 7 kg |
| Brzina čitanja | 1300 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | C |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
SKU:
123904
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
SKU:
123903
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |
Štapni usisivač Electrolux ES31CB18SH
SKU:
123900
Na stanju
296.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Litijske baterije: Snažna litijska baterija pruža vam više snage tijekom duljeg vremena. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.65KG |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
SKU:
123898
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Električna parna pećnica Electrolux EOD6P77WZ, SteamBake
SKU:
123897
Na stanju
918.68KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H50BK
SKU:
123896
Na stanju
587.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
SKU:
123895
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |