Prikaz 181–192 od 246 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
SKU:
122713
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60424CK, indukcija
SKU:
122711
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5H40BX
SKU:
122705
Na stanju
655.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
SKU:
122700
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES48200L
SKU:
122698
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Odgoda starta 1-24 h |
Ugradbena ploča Electrolux KDI641723K, ind. + plin
SKU:
122659
Na stanju
938.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch + Mehaničko |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60420CK, indukcija
SKU:
122658
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena poloča Electrolux EHF6547FXK
SKU:
122655
Na stanju
683.84KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 590×520 |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40BX
SKU:
122653
Na stanju
621.79KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
GUMENI PODLOŠCI ZA VEŠ MAŠINU – PROTIV VIBRACIJA
SKU:
122647
Na stanju
12.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 58x58x6 mm |
| Broj stranica za ispis | Protuvibracijske podloge za perilicu rublja diskretne boje lako se pričvršćuju na perilice, štiteći podove od ogrebotina |
| Komplet | 58x58x6 mm |
Pegla Electrolux E6SI1-4MN
SKU:
122646
Na stanju
108.29KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e6si1-4mn/ |
| Broj stranica za ispis | Vertikalna para: Za osvježavanje tkanine koja visi, Sistem zaštite od kamenca, Kontinuirana para, Ventil protiv curenja, |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e6si1-4mn/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | 2500 W |