Prikaz 13–24 od 255 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om
SKU:
125353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME36K2
Na stanju
1,920.11KM Sa PDV-om
SKU:
124333
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 201 cm |
| Dimenzije | 244 l |
| Garancija | dole |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om
SKU:
124842
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om
SKU:
124983
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Frižider ELECTROLUX ENT6MD19S3
Na stanju
1,825.20KM Sa PDV-om
SKU:
127613
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om
SKU:
126740
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
Na stanju
1,741.25KM Sa PDV-om
SKU:
124585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om
SKU:
123375
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |
Frižider samost. sa jednim vratima AEG RKB639E4DX
Na stanju
1,654.85KM Sa PDV-om
SKU:
123686
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 180 cm do 189 cm |
| Dimenzije | več kot 321 l |
| Garancija | 1860x595x635 |
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om
SKU:
126718
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |