Prikaz 37–48 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbeni frižider Electrolux LND5FE18S
Na stanju
1,252.08KM Sa PDV-om
SKU:
125967
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Bijela |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | Bez |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31Z, piroliza
Na stanju
1,249.65KM Sa PDV-om
SKU:
117942
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31X
Na stanju
1,243.57KM Sa PDV-om
SKU:
119628
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW6D283YE
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125962
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022AW
Na stanju
1,233.83KM Sa PDV-om
SKU:
125463
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | 73L |
Ugradbeni frižider sa zamrzivačem Electrolux
Na stanju
1,227.75KM Sa PDV-om
SKU:
124340
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 195 l |
| Garancija | dole |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om
SKU:
127115
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE8P38X
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om
SKU:
125976
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Pirolitičko čišćenje |
| Garancija | 24 |
Štednjak Electrolux LKR64022MK
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om
SKU:
126593
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |