Prikaz 25–36 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš Electrolux EW8F4484EU
SKU:
124993
Na stanju
1,475.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
SKU:
124984
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Ugradbeni frižider Electrolux ENT6NE18S
SKU:
124339
Na stanju
1,426.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | 178 cm ugradbena visina |
| Dimenzije | 192 l |
| Garancija | dole |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNT5ME36U1
SKU:
126425
Na stanju
1,393.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 201 cm |
| Garancija | 94 l |
Frižider sa zamrzivačem Electrolux LNT5ME32U1
SKU:
124803
Na stanju
1,359.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l do 170 l |
Ugradbeni hladnjak Electrolux LNT3LF14S
SKU:
118713
Na stanju
1,331.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Potpuno integrisan |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
SKU:
124851
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Štednjak Electrolux LKK660220X
SKU:
125467
Na stanju
1,305.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Zamrzivač Electrolux LUT1NE32X Ladičar
SKU:
124204
Na stanju
1,303.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 1550x595x668 |
Štednjak Electrolux LKR64020CX
SKU:
125465
Na stanju
1,282.50KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | staklokeramika |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | staklokeramika |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | srebrna |
| Garancija | 73L |
Štednjak Electrolux LKR66021MX
SKU:
125464
Na stanju
1,271.56KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |