Prikaz 49–60 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
SKU:
127117
Na stanju
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Mašina za veš Electrolux EW8F228S
SKU:
118539
Na stanju
1,200.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A+++ -40% |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D384AE
SKU:
127482
Na stanju
1,197.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ladica za zagrijavanje ELECTROLUX LBD4Z ugradbena
SKU:
126423
Na stanju
1,194.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 594 x 530 x 139 mm, za zgradnju 560 x 550 x 141 mm |
| Dimenzije | 60 mjeseci |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEM48320L
SKU:
122497
Na stanju
1,176.64KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | D |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIV83443CT SE80
SKU:
125961
Na stanju
1,166.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 80 cm |
Ugradbena pećnica Electrolux LOE8P38Z
SKU:
127116
Na stanju
1,147.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64020BX
SKU:
127567
Na stanju
1,143.79KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
SKU:
126636
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
SKU:
126634
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNS3LE18S
SKU:
126420
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 177,2 cm |
| Garancija | 73 l |
Usisivač Electrolux EW82U2DB 3-in-1 Wet & Dry
SKU:
125728
Na stanju
1,118.23KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Electrolux 800 3-in-1 Wet & Dry Cordless cleaner bez vrećice Blue 35 minuta |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Inverterski motor, Obuhvatite do 150 m2 ili neprekidno čistite do 35 minuta s jednim punjenjem. |
| Dimenzije | 1100x216x285 |
| Garancija | 24 |