Prikaz 61–72 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena pećnica ELECTROLUX NBU5P41SK AEG 5000
SKU:
126416
Na stanju
1,117.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Štednjak ELECTROLUX LKR64023AW
SKU:
127568
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
SKU:
127413
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Aparat za kafu Electrolux E8EC1-8BP
SKU:
125971
Na stanju
1,109.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 413 x 350 x 355 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8bp/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 2200 W |
Aparat za kafu ELECTROLUX E8EC1-8SW
SKU:
127119
Na stanju
1,093.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Broj stranica za ispis | Duljina kabla: 0.8 m |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e8ec1-8sw/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 2200 W |
Mašina za veš Electrolux EW6F2492E
SKU:
124988
Na stanju
1,091.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX KOEBP39H
SKU:
127414
Na stanju
1,089.04KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Troslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES848200L
SKU:
126511
Na stanju
1,078.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
SKU:
125141
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča Electrolux EIV63443CT
SKU:
125960
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24 |
Ugradbena pećnica Electrolux KODEH70X, Steambake
SKU:
118711
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM43200L
SKU:
126635
Na stanju
1,044.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | Ladica |
| Garancija | 44 |