Prikaz 25–36 od 77 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Port designs
Punjač PORT za ACER/TOSHIBA* 90W
SKU:
122405
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Acer/Toshiba |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | Acer/Toshiba |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala Acer/Toshiba |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Punjač PORT za ASUS 90W
SKU:
122404
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Asus |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | Asus |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala Asus |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Punjač PORT za DELL 90W
SKU:
122171
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | DELL |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | DELL |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala DELL |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Ruksak Port SAN FRANCISCO 15,6″
SKU:
118246
Na stanju
69.66KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 740 g |
Ruksak Port SYDNEY 15,6″, crni
SKU:
113551
Na stanju
66.23KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 350 x 485 x 190 mm |
Ruksak PORT Premium + miš 15,6″
SKU:
120607
Na stanju
63.95KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 38,5 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 320g |
Ruksak PORT Torino II 15,6/16″, sivi
SKU:
122408
Na stanju
62.81KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | sivi |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Unutra: 210D polyester, vanjski materijal: composite polyester |
| Dimenzije | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Garancija | 576 gr |
Miš + tastatura PORT 911252SLO
SKU:
127362
Na stanju
71.01KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | do 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Docking Station PORT mini USB-C, HDMI
SKU:
122166
Na stanju
75.81KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 1x 4K |
| Broj stranica za ispis | USB-C 3.1, USB-A 3.0, priključak za 1 HDMI zaslon (1080P,2K,4K 30Hz), duljina kabela 30 cm |
| Komplet | 1x 4K |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 6 x 5,5 x 1,2 cm |