Prikaz 49–60 od 77 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Port designs
Adapter PORT USB-C na RJ-45
SKU:
122175
Na stanju
60.38KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | konektor A: USB-C, konektor B: RJ-45 |
| Broj stranica za ispis | dužina kabla 30 cm |
| Komplet | konektor A: USB-C, konektor B: RJ-45 |
| Brzina čitanja | 1,7 x 30 x 2,3 cm |
| Dimenzije | 24 mj |
Torba Port PREMIUM PACK 14-15,6″ + Miš
SKU:
118249
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 38,5x26x3,5 cm |
| Garancija | 272 g |
Torba Port HANOI II 17,3″
SKU:
117173
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |
Sleeve Port TORINO 15,6″, sivi
SKU:
117040
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | neopren |
| Dimenzije | 385 x 260 x 12 mm |
| Garancija | 240 g |
Adapter PORT USB-C u HDMI (rezolucija: 4096 x 2160 )
SKU:
122173
Na stanju
56.16KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | port A: USB-C, port B: HDMI, maksimalna rezolucija: 4096 x 2160 |
| Broj stranica za ispis | podržani široki ekran, 7.1 surround zvuk, dužina kabla: 15 cm |
| Komplet | port A: USB-C, port B: HDMI, maksimalna rezolucija: 4096 x 2160 |
| Brzina čitanja | 1,39 x 15 x 2,84 cm |
| Dimenzije | 24 mj |
Miš + tastatura PORT 911250SLO
SKU:
127360
Na stanju
47.33KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Punjač PORT USB-C i USB-A 65W
SKU:
127364
Na stanju
50.55KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Punjač, Adapter |
| Broj stranica za ispis | Boja : Crna |
| Komplet | Punjač, Adapter |
| Brzina čitanja | Portovi: USB Type-C do 65 W i USB Type-A s tehnologijom brzog punjenja |
| Dimenzije | 90 g |
| Garancija | 36 mjeseci |
Torba Port HANOI II 15,6″
SKU:
117174
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Ruksak Port PORTLAND 15,6″
SKU:
113378
Na stanju
39.28KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 33 x 46 x 5 cm |
Torba PORT Liberty III 17,3″
SKU:
118919
Na stanju
44.55KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 475 x 320 x 55 mm |
| Garancija | 24 mjeseca |
Miš PORT bežični, USB-A & USB-C, tih, crni
SKU:
122163
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | opt |
| Dimenzije | 800, 1200, 1600 dpi |
| Garancija | crna |