Prikaz 73–84 od 93 rezultataSorted by latest
Sort by
Price filter
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Miš Port OFFICE BUDGET žični
SKU:
117042
In stock
15.72KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Torba Port HANOI II 15,6″
SKU:
117174
In stock
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Torba Port HANOI II 17,3″
SKU:
117173
In stock
56.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |
Ruksak Port CANBERRA 13/14’’ crni
SKU:
117172
In stock
70.35KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 33 / 35,6 cm (13/14″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Snow flower polyester |
| Garancija | 43 x 29 x 15 cm |
Miš Port ERGONOMIC (za desnu ruku)
SKU:
117044
In stock
65.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 2400 DPI max |
| Garancija | crna |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 17,3” ZA LAPTOP
SKU:
116858
In stock
63.95KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 40 x 10 x 49 cm |
RUKSAK HAMA MANCHESTER 15,6” ZA LAPTOP
SKU:
116857
In stock
57.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 30 x 8 x 45 cm |
Miš Asus WT425, bežični, crni
SKU:
116799
In stock
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi do 1600dpi |
| Garancija | crna |