Prikaz 61–72 od 99 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Torba Port HANOI II 15,6″
SKU:
117174
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Slušalice HAMA “HS-USB400” PC Office Headset
SKU:
118884
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz-20kHz Slušalice |
| Garancija | Dužina kabla 2m |
RUKSAK HAMA CAPE TOWN 2U1 15.6” ZA LAPTOP
SKU:
115127
Na stanju
39.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 41 x 14.5 x 49 cm |
Slušalice Hama BT
SKU:
122472
Na stanju
44.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 godine |
Torba Asus NEREUS Carry Bag 15,6″
SKU:
117085
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 530g |
SLUŠALICE BT THOMSON “WHP6011BT” ROTIRAJUĆE
SKU:
120768
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 24 |
Slušalice BT HAMA “Freedom Lit” on-ear, sklopljive
SKU:
120601
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Vrijeme baterije: punjenje 3h, trajanje 8h |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
SKU:
120575
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
ZVUČNIK HAMA TUBE BLUETOOTH 2.0, CRNI
SKU:
120315
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 3 W |
| Garancija | 3.5 mm Jack Socket, Bluetooth |
Slušalice HAMA uRage SoundZ 320 7.1 Gaming
SKU:
120109
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Around the Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Around the Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 269g |
Slušalice MANHATTAN USB gaming LED
SKU:
125735
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 261G |