Prikaz 73–83 od 83 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
MIŠ HAMA URAGE REAPER NEO GAMING
SKU:
118407
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 |
Slušalice s mikrofonom HAMA Essential HS P150
SKU:
115613
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2x 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla |
TASTATURA GENIUS LM 100
SKU:
110921
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 306 x 155 x 20 mm |
SLUŠALICE SA MIKROFONOM HAMA HS-P100 OFFICE
SKU:
118376
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug; 2m kabal; |
Gaming Miš Genius X-G200 USB
SKU:
111160
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 |
SLUŠALICE S MIKROFONOM HAMA NHS-P100 PC OFFICE
SKU:
118379
Na stanju
15.72KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kabal 2m, 3.5 mm Jack Plug |
DVD+RW MEDIJ VERBATIM 5PK SC 4X 4,7GB slim case COLOR
SKU:
100272
Na stanju
14.42KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD RW |
| Broj stranica za ispis | 5 kom uske kutijice |
| Komplet | DVD RW |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 4x |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-200C
SKU:
105312
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 137 x 170 x 43 mm |