Prikaz 241–252 od 331 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Slušalice
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear roze
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om
SKU:
116063
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
Slušalice HAMA Blink’n Kids Over-Ear plave
Na stanju
38.00KM Sa PDV-om
SKU:
116062
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 85 dB/ mW, 3.5 mm Jack Plug |
Slušalice Hama Headset “HS-USB250 V2” Stereo, crne
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om
SKU:
121462
| Brend | HAMA |
|---|
Hama “MyVoice1500” Mono-Bluetooth® slušalice, crne
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om
SKU:
121079
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola poziva, tona |
Philips TAH2005BK/00 slušaliceStereo slušalicedužina kabla 2 m, boja crna
Na stanju
34.75KM Sa PDV-om
SKU:
TAH2005BK/00.
Philips TAK2000MP/00 dječje slžica; glasoča ograničenje 85dBpovezuje se sa USB-C; 1,2m dužina žice;
Na stanju
34.06KM Sa PDV-om
SKU:
TAK2000MP/00
Philips TAK2000CT/00 dječje slžica; glasoča ograničenje 85dBpovezuje se sa USB-C; 1,2m dužina žice;
Na stanju
34.06KM Sa PDV-om
SKU:
TAK2000CT/00