Prikaz 277–288 od 331 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Slušalice
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G560
Na stanju
26.21KM Sa PDV-om
SKU:
115792
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 205 x 80 x 200 mm |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PINK/PURPLE
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
112609
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | Stereo, dužina kabla 1,2m, 85 dB/ mW |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PLAVO/ZELENE
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om
SKU:
112608
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |
Slušalice MANHATTAN BT glowing sport LED
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
125730
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 580 (L) x 16 (B) x 10 (H) |
| Garancija | Bluetooth® 5.0 |
SLUŠALICE THOMSON TV, OVER-EAR, 6.3 MM, 8M KABEL
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
117914
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 8 m |
Slušalice s mikrofonom HAMA Essential HS P150
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om
SKU:
115613
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2x 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla |
Slušalice Hama “Sea” In Ear, usb-c, crna
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om
SKU:
121471
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | zaštita od preloma kabla |