Prikaz 1–12 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča sa napom Electrolux KCC84450CZ
Na stanju
3,647.97KM Sa PDV-om
SKU:
125469
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 212x750x490 |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem NSC7P751ES
Na stanju
3,198.96KM Sa PDV-om
SKU:
126417
| Brend | Electrolux |
|---|
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om
SKU:
122713
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča ELECTROLUX ECC8344 indukcija+napa
Na stanju
2,520.00KM Sa PDV-om
SKU:
126107
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcija sa integrisanom napom |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcija sa integrisanom napom |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 810×520 |
| Garancija | 3+2y |
Hladnjak Electrolux 600 LNT6ME46X3
Na stanju
2,387.36KM Sa PDV-om
SKU:
126509
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Siva + Inox vrata sa premazom protiv otisaka prstiju |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | već od 190 cm |
| Garancija | 128 l |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem SCE819E5TS
Na stanju
2,204.84KM Sa PDV-om
SKU:
126592
| Brend | Electrolux |
|---|
Ugradbena pećnica Electrolux KOABS39WX
Na stanju
2,067.34KM Sa PDV-om
SKU:
124726
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Četveroslojna |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om
SKU:
126742
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om
SKU:
123209
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |