Prikaz 7981–7992 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MIŠ GENIUS DX-120 USB, OPTIČKI, CRNI
SKU:
110493
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 |
Toner HP black 653X
SKU:
110441
Na stanju
791.43KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680 |
| Broj stranica za ispis | 21.000 str |
| Komplet | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680 |
Rolna EPSON Presentation HiRes 180, 914mm x 30m, 36in
SKU:
110434
Na stanju
114.30KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna EPSON Presentation HiRes 180, 610mm x 30m, 24in
SKU:
110433
Na stanju
75.11KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna EPSON Presentation HiRes 180, 1067mm x30m, 42in
SKU:
110432
Na stanju
137.17KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | High Resolution Matte |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 30m rolna |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Rolna EPSON Coated Paper 95, 914mm x 45m, 36in
SKU:
110431
Na stanju
83.28KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Coated Paper |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 45m rolna, Minimalna količina za narudžbu 2 komada |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna EPSON Coated Paper 95, 610mm x 45m, 24in
SKU:
110430
Na stanju
62.04KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Coated Paper |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 45m rolna, Minimalna količina za narudžbu 2 komada |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna EPSON Bond White 80, 914mm x 50m, 36in
SKU:
110428
Na stanju
44.09KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Bond White |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 50m rolna, Minimalna količina za narudžbu 4 komada |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna EPSON Bond White 80, 610mm x 50m, 24in
SKU:
110427
Na stanju
55.53KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Bond White |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 50m rolna, Minimalna količina za narudžbu 4 komada |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna EPSON Bond Bright 90, 610mm x 50m, 24in
SKU:
110424
Na stanju
60.43KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Bond Bright |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 50m rolna, Minimalna količina za narudžbu 4 komada |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Rolna EPSON Bond Bright 90, 1067mm x 50m, 42in
SKU:
110423
Na stanju
65.31KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Bond Bright |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 1 komad, 50m rolna |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Tinta CANON CLI-571GYXL
SKU:
110417
Na stanju
54.92KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | grey |
| Broj stranica za ispis | 11 ml |
| Komplet | grey |