Prikaz 97–108 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om
SKU:
126744
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR540066W
Na stanju
902.86KM Sa PDV-om
SKU:
124732
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om
SKU:
122700
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om
SKU:
125781
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
Ugradbena pećnica Electrolux COF6P76BX
Na stanju
885.83KM Sa PDV-om
SKU:
125783
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EW81U3DB
Na stanju
874.87KM Sa PDV-om
SKU:
123372
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Funkcija automatskog prilagođavanja: Da, Razina buke, dB(A): 81, Vrijeme punjenja baterije (sati): 4, |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Running time High Speed: 24, |
| Dimenzije | Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom poboljšava učinkovitost usisivača |
| Garancija | 4,5 kg |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om
SKU:
123895
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om
SKU:
123585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om
SKU:
125354
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |