Prikaz 25–36 od 170 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kuhinjski aparati
Grill DELONGHI BQ80.X
Na stanju
372.65KM Sa PDV-om
SKU:
123978
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 5,2kg |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 2450W |
Airfryer SEVERIN 10002464000
Na stanju
355.91KM Sa PDV-om
SKU:
127325
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2464-severin-s-fry-pizza-more-hot-air-fryer/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije proizvoda (VxŠxD): 200 x 410 x 390 mm |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/cooking-baking/hot-air-fryers/fr-2464-severin-s-fry-pizza-more-hot-air-fryer/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 5,030 kg |
Blender NUTRIBULLET NB1224DG
Na stanju
332.19KM Sa PDV-om
SKU:
126433
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije (“): 485 x 205 x 448 mm |
| Komplet | https://www.nutribullet.com/hr-hr/nutribullet-ultra-plusplus/p/NB1224DG |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 6.1 kg |
| Garancija | Blender |
Friteza Eleltrolux EAFD11B
Na stanju
326.11KM Sa PDV-om
SKU:
127620
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Global Black |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eafd11b/ |
| Brzina čitanja | 60 mjeseci |
| Dimenzije | 9,12 kg |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Blender NUTRIBULLET NBF550DG
Na stanju
318.80KM Sa PDV-om
SKU:
125704
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | AUTOMTSKI CIKLUS,TOUCH SCREEN |
| Broj stranica za ispis | 24 mj |
| Komplet | AUTOMTSKI CIKLUS,TOUCH SCREEN |
| Brzina čitanja | 5,21K G |
| Dimenzije | 1500 W |
Ručni mikser BRAUN HB701AI-MQ7087X
Na stanju
302.68KM Sa PDV-om
SKU:
123957
| Brend | Braun |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | 1000W |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | Štapni mikser |
Multipraktik SEVERIN 10003892000
Na stanju
282.91KM Sa PDV-om
SKU:
127341
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3892-multifunctional-food-processor/ |
| Broj stranica za ispis | Dijelovi se mogu prati u mašini za suđe |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/multi-chopper/km-3892-multifunctional-food-processor/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 5,192 kg |
Aparat za kafu Electrolux E6EC1-6ST
Na stanju
275.00KM Sa PDV-om
SKU:
122361
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 304x147x412 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | Snaga: 1250-1450 W, |
Blender NUTRIBULLET CBNBF520B
Na stanju
273.78KM Sa PDV-om
SKU:
127832
| Brend | Nutribullet |
|---|---|
| Boja | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | Vrč od 1,8 litara; Šoljica od 900 ml; Putna šoljica od 590 ml |
| Brzina čitanja | Blender |
Rezač SEVERIN 10003915000
Na stanju
266.18KM Sa PDV-om
SKU:
127343
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/kitchen-gadgets/as-3915-universal-cutter/ |
| Broj stranica za ispis | Neklizajuće gumene nožice |
| Komplet | https://severin.com/en-en/nutrition-preparation/food-preparation/kitchen-gadgets/as-3915-universal-cutter/ |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
| Dimenzije | 4,266 kg |