Prikaz 301–312 od 317 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, tamno plavi
SKU:
120032
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Tamno plava |
Miš ASUS MW202 Silent Wireless Mouse, bežični, rose gold
SKU:
120033
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 4000 DPI |
| Garancija | Rose Gold |
Miš ASUS MW203 Multi-Device Wireless Silent Mouse, tih, bežični, tamno plavi
SKU:
119599
Na stanju
82.15KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Prebacite se s čak tri bežična uređaja (Bluetooth® 5.0 / Bluetooth® 3.0 / RF 2,4 GHz) jednim klikom |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | Prebacite se s čak tri bežična uređaja (Bluetooth® 5.0 / Bluetooth® 3.0 / RF 2,4 GHz) jednim klikom |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | Plavi |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1501 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 15,6”
SKU:
119640
Na stanju
59.45KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390.0(L)*30.1(W)*266.0(H) mm |
| Garancija | 12 mjeseci |
Miš ASUS WT465, bežični, bijeli
SKU:
119639
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | 106 x 75,6 x 39,5 mm |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | lijevi + desni klik, kotačić, bočne tipke za naprijed i natrag |
Ruksak ASUS TUF VP4700 BACKPACK crni, za prenosnike do 17,3”
SKU:
119238
Na stanju
66.73KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 440x320x40 mm |
| Garancija | 650 g |
Ruksak ASUS NEREUS 16”
SKU:
119075
Na stanju
47.32KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester 600D, Polyester 70D |
| Dimenzije | 28 x 26 x 3,5 cm |
| Garancija | 0,32 kg |
Miš ASUS MU101C Wired Blue Ray Mouse, žični, tih, crni
SKU:
119076
Na stanju
23.67KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000dpi/1600dpi/3200dpi |
| Garancija | i scroll |
Miš ASUS WT425, bežični, crveni
SKU:
119073
Na stanju
40.38KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000 DPI do 1600 DPI |
| Garancija | crveni |
Torba ASUS EOS 2 CarryBag 15,6”, siva
SKU:
118908
Na stanju
69.62KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester |
| Dimenzije | 360 x 240 x 20 mm |
| Garancija | 0,48 kg |