Prikaz 109–120 od 255 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om
SKU:
123895
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om
SKU:
123585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om
SKU:
125354
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA12100L
Na stanju
828.65KM Sa PDV-om
SKU:
118709
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena uža |
| Broj stranica za ispis | 9 |
| Komplet | Ugradbena uža |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om
SKU:
126743
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om
SKU:
124206
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
MAŠINA ZA VEŠ ELECTROLUX EWZF528WE
Na stanju
792.14KM Sa PDV-om
SKU:
126582
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 14min rapid, 30min wash, 60min wash, Anti Allergy Vapour, pamuk, tamna odjeća, osjetljivo, Denim, Eco 40-60, ispiranje, centrifuga/ odvodnja, Sport Wear, sintetika, vuna |
Ugradbena mikrovalna Electrolux LMS2203EMK
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om
SKU:
123217
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Ugradbena mikrovalna pećnica Electrolux LMS2203EMX, 20L
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om
SKU:
117821
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |