Prikaz 145–156 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča Electrolux EHF6343FOK
SKU:
122362
Na stanju
558.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 7 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3F00BX
SKU:
126106
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
SKU:
122365
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
Kuhinjski robot Electrolux E5KM1-4SWB
SKU:
125136
Na stanju
534.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Broj stranica za ispis | 6 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kitchen-machines/kitchen-machine/e5km1-4swb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Napa Electrolux CFG526R
SKU:
126791
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Parna stanica Electrolux E8ST2-8OG
SKU:
124469
Na stanju
525.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | 24 M |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e8st2-8og/ |
| Brzina čitanja | 2400 W |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3F40BX
SKU:
125970
Na stanju
515.92KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | A |
| Broj stranica za ispis | Crna metalik |
| Komplet | A |
| Brzina čitanja | Katalitičko čišćenje |
| Dimenzije | Dvoslojna |
| Garancija | 590x560x550 |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3C00BX
SKU:
122110
Na stanju
511.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Air Fryer + Para Friteza Electrolux EAF7SB
SKU:
124208
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Broj stranica za ispis | 330X270x355 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 7,4 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak + Para |
Usisivač Electrolux EUOC94DB, sa vrećicom
SKU:
119339
Na stanju
495.24KM Sa PDV-omŠtapni usisivač Electrolux EP61CB21WP
SKU:
125361
Na stanju
484.29KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Broj stranica za ispis | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Komplet | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Brzina čitanja | 2.49 |
| Dimenzije | 24 |