Prikaz 169–180 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
Na stanju
374.78KM Sa PDV-om
SKU:
122067
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om
SKU:
121563
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Usisivač Electrolux EB61C3WBL, sa vrećicom
Na stanju
329.76KM Sa PDV-om
SKU:
125359
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Indikator napunjenosti vrećice: Mali pokazivač na usisavaču koji upozorava kada je vrijeme da zamijenite vrećicu. |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
Na stanju
313.94KM Sa PDV-om
SKU:
122114
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | crna |
Štapni usisivač Electrolux EP31CB21TG
Na stanju
311.51KM Sa PDV-om
SKU:
125360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.18 Kg |
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
126753
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |
Usisivač Electrolux EB61C1OG, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
122360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | Max 850 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Cijev u 2 dijela, S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu, Indikator napunjenosti vrećice, |
| Dimenzije | Integrirani utori za parkiranje, Četka za tekstil, Ručna regulacija snage, Radijus rada, m: 12, Boja: Oceansko zelena, |
| Garancija | Filtera izlaznog zraka: Washable Hygiene Filter 12 |
Štapni usisivač Electrolux ES31CB18SH
Na stanju
296.89KM Sa PDV-om
SKU:
123900
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Litijske baterije: Snažna litijska baterija pruža vam više snage tijekom duljeg vremena. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.65KG |