Prikaz 181–192 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Napa Electrolux LFG235S
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om
SKU:
127055
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om
SKU:
126754
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMW
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om
SKU:
122113
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | Bijela |
Aparat za kafu Electrolux E6EC1-6ST
Na stanju
275.00KM Sa PDV-om
SKU:
122361
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Dimenzije VxŠxD: 304x147x412 mm |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/coffee-makers/coffee-maker/e6ec1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | Snaga: 1250-1450 W, |
Usisivač ELECTROLUX EPF63EB-S PowerForce, sa vrećicom
Na stanju
262.83KM Sa PDV-om
SKU:
126745
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 76 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 6 m |
| Garancija | 5.98 kg |
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR6
Na stanju
254.31KM Sa PDV-om
SKU:
126797
| Brend | Electrolux |
|---|
Usisivač Electrolux EL31C2OG
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om
SKU:
126285
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 6.03 kg |
Parna stanica Electrolux E5ST1-2DB
Na stanju
221.46KM Sa PDV-om
SKU:
121962
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Dimenzije (VxŠxD): 275x210x372 mm |
| Broj stranica za ispis | 24M |
| Komplet | Dimenzije (VxŠxD): 275x210x372 mm |
| Brzina čitanja | 2400 W |
Usisivač Electrolux EL31C1LDB
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om
SKU:
126283
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 5.89 kg |
Usisivač Electrolux EB51C1OG, sa vrećicom
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om
SKU:
125358
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Ručna regulacija snage: Usisna snaga regulira se ručno koristeći kontrolu regulacije zraka na usisavaču. |