Prikaz 157–168 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
SKU:
126281
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6241FOK
SKU:
117945
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Kontrole na dodir |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EP71HB14UV
SKU:
122945
Na stanju
457.52KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
SKU:
126755
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
Kuhinjska ploča Electrolux EHF6140FOK
SKU:
118131
Na stanju
421.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Okretne komande |
Ugradbena ploča Electrolux EGC3322NVK
SKU:
117943
Na stanju
419.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Tipke |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
SKU:
123898
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
SKU:
120634
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Friteza Eleltrolux EAF12B
SKU:
125628
Na stanju
390.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Krom/Crna: Moderan dizajn, 12L |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 6.4Kg |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
SKU:
124335
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ725MMK
SKU:
122115
Na stanju
382.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | crna |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
SKU:
124207
Na stanju
378.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |