Prikaz 229–240 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Pegla Electrolux E5SI2-4CB
SKU:
124722
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Broj stranica za ispis | Pegla se zagreva u roku od 30 sekundi, za brzo uklanjanje nabora na bilo kojoj tkanini. I lako se podešava uz odlične re |
| Komplet | https://www.electrolux.rs/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-4cb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
Pegla Electrolux E5SI2-2AM
SKU:
124721
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Broj stranica za ispis | Glačalo na paru Care 500 brzo se zagrijava i spremno je ukloniti nabore na vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e5si2-2am/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2200W |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
SKU:
123904
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
Filter za napu Electrolux ECFB02
SKU:
123371
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filtar, |
| Broj stranica za ispis | 190x40x0 mm |
| Komplet | Ugljeni filtar, |
Filter za usisivače Electrolux EFH12W
SKU:
120637
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
| Komplet | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
Filter za napu Electrolux ECFB03
SKU:
120736
Na stanju
36.50KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
| Komplet | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
Strugač ploče E6HUE102
SKU:
118896
Na stanju
24.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 43x10x130 mm |
| Komplet | 43x10x130 mm |