Prikaz 205–216 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Usisivač ELECTROLUX Z1230CB, sa kanisterom
SKU:
126739
Na stanju
138.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Dužina kabla 4.5 m |
| Dimenzije | Zapremina posude za prašinu 0.92 l |
| Garancija | 60 mjeseci |
Mikser sa posudom Electrolux ESM3310
SKU:
116042
Na stanju
135.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 postavke brzine, Tradicionalna mutilica |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2,505 |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4B
SKU:
125041
Na stanju
127.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 postavke brzine, Tradicionalna mutilica |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2,505 |
| Garancija | Mikser sa posudom |
Mikser sa posudom Electrolux ESM4W
SKU:
125040
Na stanju
127.76KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Broj stranica za ispis | Mikser sa posudom |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/esm4w/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 500W |
Aparat za vakumiranje Electrolux E4VS1-4AG
SKU:
119351
Na stanju
110.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/vacuums-home-comfort/air-comfort/accessories/air-purifier/e4vs1-4ag/ |
| Broj stranica za ispis | U setu: 1 x aparat za vakuumiranje E4VS1–4AG; 10 x vrećica za vakuumiranje |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/vacuums-home-comfort/air-comfort/accessories/air-purifier/e4vs1-4ag/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Aparat za vakumiranje |
Pegla Electrolux E6SI1-4MN
SKU:
122646
Na stanju
108.29KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e6si1-4mn/ |
| Broj stranica za ispis | Vertikalna para: Za osvježavanje tkanine koja visi, Sistem zaštite od kamenca, Kontinuirana para, Ventil protiv curenja, |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e6si1-4mn/ |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | 2500 W |
Blender Electrolux E3TB1-4GG
SKU:
119359
Na stanju
108.29KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3tb1-4gg/ |
| Broj stranica za ispis | Posuda 1,5 l, Odvojiva oštrica, Uklonjivi noževi, vatrostalna posuda |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3tb1-4gg/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2.947 |
| Garancija | Blender |
Vertikalna pegla E5HS1-4WP
SKU:
124723
Na stanju
104.65KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min)0-20 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-4wp/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Štapni mikser Electrolux E4HB1-6GG
SKU:
124836
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Broj stranica za ispis | Smoothie napitci, umaci, pire, juha ili sjeckani luk. Ovaj višenamjenski kuhinjski alat. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/stick-mixers/stick-mixer/e4hb1-6gg/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 600W |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
SKU:
123903
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |
Vertikalna pegla Electrolux E6HS1-2EG
SKU:
120160
Na stanju
86.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | ,Dimenzije VxŠxD, mm: 320x125x190 |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e6hs1-2eg/ |
| Komplet | ,Dimenzije VxŠxD, mm: 320x125x190 |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | 1200 W |