Prikaz 217–228 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mikser sa posudom Electrolux EHM4B
SKU:
125049
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Brzina čitanja | 500W |
Ručni mikser Electrolux EHM4W
SKU:
125039
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Brzina čitanja | 500W |
| Dimenzije | Mikser sa posudom |
Vertikalna pegla E5HS1-6UG
SKU:
124839
Na stanju
76.66KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | GLISSIUM™ 10 ploča za glačanje brzo se zagrijava do pare, spremna izglačati i revitalizirati vašu odjeću. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e5hs1-6ug/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 1200W |
Ručni mikser Electrolux EHM3310
SKU:
119353
Na stanju
75.44KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 kuke za tijesto, Tradicionalna mutilica, 5 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 1,195 |
| Garancija | Ručni mikser |
Kuhalo za vodu Electrolux E3K1-3ST
SKU:
119348
Na stanju
74.23KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kettles–water-filters/kettle/e3k1-3st/ |
| Broj stranica za ispis | Automatsko isključivanje i zaštita od ”rada na suho”, Odvojivi filter za kamenac, |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/kettles–water-filters/kettle/e3k1-3st/ |
| Brzina čitanja | On/Off prekidač s ugrađenom lampicom, Odvojivi filter |
| Dimenzije | 24 M |
| Garancija | Kuhalo |
Ručni mikser Electrolux EHM3300
SKU:
119352
Na stanju
73.01KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3300/ |
| Broj stranica za ispis | 2 kuke za tijesto, 2 mutilice, Tradicionalna mutilica, 5 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3300/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 1,195 |
| Garancija | Ručni mikser |
Štapni mikser Electrolux E3HB1-4GG
SKU:
119354
Na stanju
63.27KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3hb1-4gg/ |
| Broj stranica za ispis | 24 M |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e3hb1-4gg/ |
| Brzina čitanja | Neto težina, kg: ,713 |
| Dimenzije | Snaga, W: 400 |
Pegla Electrolux EDB1740LG
SKU:
119376
Na stanju
59.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Dimenzije VxŠxD, mm: 274x116x143, Vertikalna para: Za osvježavanje tkanine koja visi, Lampica |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/edb1740lg/ |
| Komplet | Dimenzije VxŠxD, mm: 274x116x143, Vertikalna para: Za osvježavanje tkanine koja visi, Lampica |
| Brzina čitanja | Sistem zaštite od kamenca, Kontinuirana para, Ventil protiv curenja, Različite temperature peglanja |
| Dimenzije | 24 M |
| Garancija | Pegla |
Filter za usisivače Electrolux EF112B
SKU:
124468
Na stanju
49.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/accessories/accessory/ef112b/ |