Prikaz 193–204 od 246 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Pegla Electrolux E8SI2-8OG
SKU:
124838
Na stanju
210.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Broj stranica za ispis | Electrolux pegla Renew 800 pruža preciznu njegu vašoj odjeći. |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e8si2-8og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2800W |
Parna stanica Electrolux E6ST1-4PP
SKU:
119379
Na stanju
205.63KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Dimenzije VxŠxD, mm: 260x200x380, Vertikalna para |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/steam-stations/steam-station/e6st1-4pp/ |
| Komplet | Dimenzije VxŠxD, mm: 260x200x380, Vertikalna para |
| Brzina čitanja | Kabel presvučen tekstilom dužine 1,8m, 180° fleksibilan, istem zaštite od kamenca, Ventil protiv curenja, |
| Dimenzije | Trajno ugrađeni spremnik u kojem se na nakuplja kamenac |
| Garancija | Snaga, W: 2000 |
Usisivač Electrolux EPF61RR, sa vrećicom
SKU:
126514
Na stanju
198.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača, dB(A)76 |
| Dimenzije | Prosječna godišnja potrošnja električne energije (kWh)27.7 |
| Garancija | 5,72 kg |
USISIVAČ ELECTROLUX EB31C1UG, SA VREĆICOM
SKU:
124840
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Predstavljamo novi Bagged Cleaner 300 – naš najučinkovitiji usisavač do sada, snažno uklanja prašinu sa svakim pokretom |
| Dimenzije | DustPro™ nastavak: Nevjerojatno svestrani DustPro™ nastavak pomaže da postignete odlične rezultate. |
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR4
SKU:
126796
Na stanju
186.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Usisivač Electrolux EEG43WR na vrećice
SKU:
124209
Na stanju
180.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 185 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Integrirani dodaci: 2u1 pukotine na tkanini za tapeciranje, četka za prašinu |
| Dimenzije | Ispušni filter: Washable H12 filter |
| Garancija | 5,3 |
Usisivač Electrolux EC41-2SW, sa posudom
SKU:
124465
Na stanju
172.78KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24 M |
| Broj stranica za ispis | 310 x 415 x 350 mm |
| Komplet | 24 M |
| Brzina čitanja | 210 W |
| Dimenzije | 6,88 kg |
Garment steamer Electrolux sa postoljem E7US1-4MN
SKU:
123373
Na stanju
161.84KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Različite temperature peglanja, Rezervoar za vodu, l: 2.5, Dužina kabla, m: 1.8, Boja: plava |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7us1-4mn/ |
| Komplet | Različite temperature peglanja, Rezervoar za vodu, l: 2.5, Dužina kabla, m: 1.8, Boja: plava |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | 1800 W |
Usisivač ELECTROLUX ECGC21-2CB, sa spremnikom
SKU:
127054
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 135 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Glasnoća: 77 dB(A) |
| Dimenzije | DuŽina kabla: 4.5 m |
| Garancija | 5.08 |
Pegla Electrolux E7S12-6OG
SKU:
124837
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Broj stranica za ispis | Kontinuirani protok pare (g/min): 45Udar pare (g/min): 230Spremnik za vodu, l: 0.37 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/irons/dry-iron/e7si2-6og/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 2600W |
Vertikalna pegla Electrolux E7HS2-6UG
SKU:
126286
Na stanju
142.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Brzina čitanja | 1400 W |
Blender Electrolux E4TB1-6ST
SKU:
119360
Na stanju
142.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e4tb1-6st/ |
| Broj stranica za ispis | Posuda 1,5 l, Odvojiva oštrica, Uklonjivi noževi, vatrostalna posuda |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/table-blenders/table-blender/e4tb1-6st/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 2.947 |
| Garancija | Blender |